0

לחברת גור טכנולוגיות ניסיון של מעל ל-30 שנה בעבודות ניקוי כימי בסחרור של צינורות החלפת חום במערכות עיבוי מסוג מעטפת (תרמיל) וצינורות. לרוב - במעבי מים מסוג מעטפת וצינורות (שפופרות), זורמים מי הקירור בתוך הצינורות, ואילו גז הקירור זורם במעטפת שסביבם. 

rotatingchimicalmaatefetמשקעים השוקעים על שטחי מעבר חום שבין המים לגז - מורידים את יעילות העברת החום, גורמים לירידה בתפוקת הקירור ויוצרים לחץ ראש גבוה למדחס הקירור. הזנחה של המצב עלולה לגרום להפחתה משמעותית בכושר הקירור ולעצירתה המוחלטת של המערכת. בנוסף – זהו מצב שאינו חסכוני באנרגיה.
 
חברת  גור טכנולוגיות מתמחה בכל שלבי תהליך הניקוי בסחרור כימי. התמחותנו מאפשרת שמירה עם המערכות מפגיעה במתכות הנובעת משימוש לא נכון בחומצות וכימיקלים.
 

אנו מתמחים בקביעת סוג המשקעים שנוצרו בתוך המערכות ובבחירת המוצר הבטוח והמתאים ביותר להמסתם ופנויים. אנו מבצעים את הסחרור הכימי תוך שימוש בציוד ייחודי שפותח – והמיועד לביצוע המהיר, היעיל והבטוח ביותר שניתן.

תאור השירות

תהליך הניקוי כולל מעקב מעבדתי On Line, בעזרתו אנו מנתרים את ריכוזי החומרים בתוך המעבה ואת מהלך הריאקציה הכימית. אנו מבצעים בקרה של תהליך הנטרול והטיפול בתמיסות ובשפכים גם לאחר הניקוי.

בתום הסחרור הכימי אנו ממליצים על ביצוע ניקוי מכני בהברשה של כל צינורות המעבה בכדי לוודא סילוק סופי של המשקעים שהומסו בעת הריאקציה הכימית ולמקסם את ייעילות החלפת החום.

לחברת גור טכנולוגיות ניסיון עשיר בניקוי מעבים של כל היצרנים המובילים בשוק ובכל הגדלים מיחידות עיבוי קטנות של 50 ט.ק. ועד למעבי ענק בתפוקה של 2,500 ט.ק. 

תמונות המדגימות תוצאות תהליך ניקוי כימי בסחרור - לפני הניקוי ולאחר הניקוי:

11

 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תמונות מאתרים

 בתמונות: מחליפי חום מסוג מעטפת וצינורות לפני ולאחר הניקוי הכימי

 

 

סרטונים

 

 סרטונים קצרים המדגימים את פעולת הניקוי הכימי – ניתן להבחין בריאקציה הכימית של פרוק משקעי האבנית  

  

בין לקוחותינו: