עלינו

גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות בע"מ הינה חברה ישראלית שהחלה את פעילותה בשנת 1979 על ידי המהנדס אריה גור.

מיד עם היווסדה החל אריה גור לפתח חומרים וטכנולוגיות שייעודם – טיפול, תחזוקה וניקוי של שטחי החלפת חום וצנרת במערכות מיזוג, קירור, אוורור וחימום.

כיום – גור טכנולוגיות בע"מ נותנת שירותים, מפתחת, מחזיקה, משווקת ומייצאת תכשירים, ציוד וטכנולוגיות בתחום התמחותה – שירותי שטח ותכשירים לטיפול במשקעים ובעיות שונות במערכות החלפת חום, מיזוג, קירור, אוורור וחימום – כגון – קורוזיה, אבנית, שומן, בוץ, זיהום ביולוגי, איזון pH וטיפול במים.  

התכשירים והשירותים שהחברה מספקת מחזירים למערכות החלפת החום את היעילות האנרגטית ללא פגיעה בבמתכות, ועוזרים בחסכון באנרגיה ובמשאבים.

החברה מחזיקה משפחות מוצרים המיועדים לניקוי סוללות מיזוג וקירור, ניקוי מחליפי חום, ניקוי צנרת מים במערכות סגורות ופתוחות, פסיבציה, חיטוי מערכות מזיהום ביולוגי וייצוב דרגות הגבה (pH).

עם השנים צברה החברה ניסיון רב וייחודי בתחומי פעילותה ופיתחה מומחיות שאין שניה לה בארץ.

מוצרים:

 • תכשירים לניקוי סוללות:גאב-קויל, קויל-אוקס, נר-קויל.
 • תכשירים לחיטוי סוללות:קלין אייר, טבליית פאן-קלין, אקו-קלין.
 • תכשירים לניקוי צנרת מים ומגדלי קירור:SX-3 , SX-4 , SX-5 , SX-6 .
 • תכשירים לטיפול במיים למגדלי קירור:נר-שילד, נר-סייד.
 • תכשירים לפסיבציה והגנה מפני קורוזיה:נר-קור.
 • תכשירים לניקוי וחיטוי מכונות קרח:אייס-קלין, אייס-בלאסטר, אייס-סניטייזר.
 • ציוד לניקוי סוללות:מרססים, מערכות התזה ידנית וחשמלית, ציוד מגן.
 • ערכת הקפאת צינורות מים:ערכה להקפאה עצמית ב-2CO של צינורות מים בקוטר של עד "4.
 • מערכות מיניון ובקרה:לטיפול במים במגדלי קירור ובמפרידי שומנים תעשייתיים.
 • תכשירים לאיזון ערכי הגבה (pH):

שירות:

ניקוי סוללות במערכות מיזוג אוויר וקירור:

 • ניקוי סוללות איוד ביחידות טיפול אוויר (יט"א) בכל הגדלים.
 • ניקוי סוללות איוד ביחידות מפוח נחשון (פנקויל יוניט).
 • ניקוי סוללות איוד ביחידות ווטר סורס
 • ניקוי סוללות קירור ביחידות פיזור אוויר בביתי קירור ובמפעלי מזון.
 • ניקוי סוללות עיבוי ביחידות עיבוי אוויר.
 • ניקוי סוללות תוך שימוש בציוד ניקוי ייחודי המאפשר התזת תכשירי ניקוי ושטפה גם בסוללות המוצבות במקומות  קשים ביותר לגישה.
 • שיווק מערכות התזה לניקוי ויטפול מקצועי של סוללות קטנות, גדולות ועמוקות (מפוחי נחשון ויטאו"ת) המותאם לשימוש בטוח עם כל הכימיקאלים ומאפשר גישה נוחה גם למקומות צרים ביותר.

חיטוי מערכות מיזוג אוויר וקירור:

 • חיטוי סוללות איוד ביחידות טיפול אוויר וביחידות מפוח נחשון מהתפתחות עובשים ובקטריות הגורמים לריחות לא נעימים, ירידה באיכות האוויר הקיים בחדר ופגיעה בבריאותם של דיירי הבניין תוך שימוש בתכשירים אשר נבדקו מעבדתית ונמצאו כיעילים במניעת התפתחות עובשים וחיידקים כולל חיידק הליגיונלה
 • חיטוי תעלות אוויר של מערכות מיזוג אוויר מהתפתחות עובשים ובקטריות הגורמים לריחות לא נעימים, ירידה באיכות האוויר הקיים בחדר ופגיעה בבריאותם של דיירי הבניין תוך שימוש בתכשירים אשר נבדקו מעבדתית ונמצאו כיעילים במניעת התפתחות עובשים וחיידקים כולל חיידק הליגיונלה
 • חיטוי ומניעת התפתחות עובשים, בקטריות וג'לי סמיך במגשי הניקוז של יחידות איוד הגורם לסתימת פתחי הניקוז של המגש והצפה של היחידה אל תוך חלל החדר תוך גרימת נזר לקירות, תקרות אקוסטיות, שטיחים ופרקטים

חיטוי וניקוי יחידות מיזוג אוויר של רכבים, משאיות, אוטובוסים, יכטות ועוד מהתפתחות מזהמים ביולוגיות הגורמים לריחות לא נעימים הנפלטים לכלל הרכב במהלך הנסיעה

ניקוי פנימי של מחליפי חום וצינורות החלפת חום:

 • ניקוי כימי של אבנית וחלודה בצינורות מעבי מים במערכות מיזוג אוויר בעזרת תכשירים מקצועיים הבטוחים לחלוטין לשימוש לכל מתכות המבנה.
 • ניקוי מכני בהברשה של צינורות במחליפי חום בעזרת מערכת ייחודית המאפשרת הברשה איכותית ופינוי של משקעים רכים מכל צינורות מחליף החום.
 • ניקוי משקעים קשים מצינורות ברזל במעבי אמוניה בתי קירור ומפעלי מזון.
 • ניקוי מחליפי חום פלטות בעזרת תכשירים הבטוחים לשימוש עם פלטות נירוסטה דקות.
 • ביצוע עבודות קידוח לפתיחת צינורות סתומים לחלוטין במחליפי חום תרמיל וצינורות (עד 6.5 מטר אורך), תוך שימוש בציוד ייחודי שאינו פוגע בצינור עצמו.
 • ניקוי כל מחליפי החום מסוג תרמיל וצינורות (Tube & Shell) ומחליפי חום פלטות המשמשי לקירור נוזלי תהליך, קירור מכונות, מיזוג אוויר וכל יישום קיים.
 • הכנת צינורות לבדיקת עובי דופן.
 • ניקוי דודי קיטור מהתפתחות אבנית בצד המים ומפיח בצד האש – הכנת דודי קיטור לבדיקה תקופתית.

מגדלי קירור ויחידות מאייד-מעבה:

 • ניקוי מגדלי קירור ויחידות מאייד- מעבה (Evapco-Unit) מהתפתחות משקעי אבנית (קלציום קרבונט).
 • התקנת מערכת טיפול במים הכוללת משאבות מינון, רגשים וטיימרים.
 • הספקת תכשירים למניעת היווצרות משקעי אבנית, קורוזיה, אצות, עובש וחיידקים במגדלי הקירור.
 • בדיקות מעבדה שוטפות ותקופתיות לצורך ניטור איכות המים במערכת.

ניקוי מערכות מים סגורות ופתוחות:

 • ניקוי משקעי בוץ וחלודה מצינורות מערכת מים סגורה במתקני מיזוג אוויר.
 • ניקוי משקעי אבנית בצנרת מים למיזוג.

פסיבציה והגנה מפני קורוזיה:

איזון ערכי הגבה pH במפרידי שומנים תעשייתיים:

 • אספקת מערכת מינון ובקרה לאיזון ערכי הגבה (pH) של מים במפרידי שומנים תעשייתיים ברמות המותרות בחוק תאגידי המים.
 • אספקת תכשירים לאיזון ערכי הגבה (pH) של מים במפרידי שומנים תעשייתיים.

הקפאת צינורות לצורך ביצוע תיקונים ושינויים בצנרת מים:

 • שרותי הקפאה לצינורות מים בקטרים "0.5 – "8.0 לצורך ביצוע תיקונים ושינויים בצנרת ללא השתקת כל מערכת המים במהלך ביצוע העבודות.
 • מכירת ערכת הקפאה ניידת, פשוטה ונוחה להפעלה להקפאת צינורות מים בקטרים "0.5 – "4.0

 

 

הנהלה בכירה

מהנדס אריה גור

מייסד החברה

עו"ד עדי גור

מנכ"ל החברה

סומכים עלינו

אנו שמחים להמליץ בזאת על חברת גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות בע"מ. בזה שנים מבצעת החברה עבודות רבות ומגוונות עבור חברת ביוטכנולוגיה (כללית) לישראל בע"מ BTG. כל העבודות שבוצעו עבור ביו כטנולוגיה בוצעו ברמה הגבוהה ביותר ולשביעות רצוננו ונעשו ביעילות ובטיחות, תוך טיפול ופינוי השפכים על פי חוקי המדינה. אנו ממליצים בחום על שירותיה של חברת גור טגנולוגיות.

ירון ברנד

מנהל תשתיות

ביו טכנולוגיה כללית לישראל בע"מ BTG

חברת גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות בע"מ מבצעת זה חמש שנים עבודות ניקוי כימי ומכני של מחליפי חום רבים המותקנים ברחבי המרכז הרפואי רבין, קמפוס בלינסון. רמת הבטיחות בעבודה של חברת גור טכנולוגיות תואמת את הדרישות המחמירות הקיימות בית החולים וכוללת בין היתר שימוש במאצרות לאחסון הכימיקלים, ביצוע נטרול / פינוי של השפכים החומציים בסיום התהליכים הכימים, שימוש בציוד הנדסי וציוד הרמה ייחודי לפתיחת מכסים ביחידות עיבוי גדולות המאושר על ידי בודק מוסמך ושימוש בציוד הגנה אישי המותאם לעבודות המבוצעות על ידי החברה. לחברת גור טכנולוגיות יכולת לתת מענה מהיר, יעיל ומקצועי בכל עונות השנה ואנו ממליצים בחום על שירותיה.

יואב ארגובי

מהנדס מיזוג אוויר

מחלקת אחזקה, בית חולים בלינסון

חברת גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות בע"מ מבצעת עבור חברת דלקיה מזה מספר שנים עבודות ניקוי וטיפול במחליפי חום רבים באתרים בהם דלקיה פועלת בכל רחבי הארץ. עבודת ניקוי מחליפי החום מבוצעות באמצעות כימיקלים ייחודים הבטוחים למתכות המבנה של המערכות ומסירים בייעלות את המשקעים משטחי החלפת החום. חברת גור טכנולוגיות ביצעה עבורנו פרוייקטים רבים לניקוי יחידות עיבוי מים מסוג מעטפת וצינורות, ניקוי מחליפי חום פלטות וניקוי סוללות איוד ביחידות קירור ומיזוג אוויר. בסיום כל העבודות הובחן שיפור משמעותי בתיפקודי היחידות וצריכת האנרגיה. כל העבודות שבוצעו על ידי טכנאי גור טכנולוגיות התנהלו באופן מקצועי, בטיחותי ואיכותי. אנו ממליצים בחום על שירותיה של חברת גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות בע"מ.

יורי קוץ

מנהל שירות מרכז

דלקיה אנרגיה ושירותים בע"מ

ברצוני להמליץ על חברת גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות בע"מ.
לאחר תהליך חיפוש של נותני שירות בתחום זה – בחרתי לנסות את שירותיה של חברת גור טכנולוגיות בע"מ. עקב כך – ביצעו בשנה האחרונה טכנאי חברת גור טכנולוגיות עבודות רבות ומגוונות עבור חיפה כימיקלים. כל העבודות בוצעו בסטנדרט גבוה של בטיחות בעבודה ועל פי חוק וכלל טיפול ופינוי כימיקלים על פי הדרישות הגבוהות שלנו ושל חוקי המדינה. אנו מרוצים מאוד מתוצאות העבודות השונות שבוצעו על ידי חברת גור טכנולוגיות בע"מ, במגוון האתרים שלנו ונשמח להמשיך ולעבוד איתם בעתיד. 

מאור אנגלנדר
מהנדס אחזקה
חיפה כימיקלים, אתר צפון

חברת גור טכנולוגיות בצעה במהלך השנה האחרונה מספר פרוייקטים של הקפאת צינורות עבור מפעל טבע כפר סבא. העבודות כללו הקפאה קריאוגנית באמצעות חנקן נוזלי של צינורות ברזל בקטרים משתנים בהם
זורמים מים המקררים מכונות ייצור ברחבי המפעל. שירות הקפאת הצינורות של חברת גור טכנולוגיות אפשר ביצוע עבודות צנרת כולל חיתוכים של הצנרת וריתוכים של מגופים חדשים בצנרת מים פעילה ללא צורך בשיתוק תהליכי הייצור, השבתת המפעל וריקון כל צנרת המים לצורך ביצוע העבודות הנדרשות. כל עבודות הקפאת הצינורות של חברת גור טכנולוגיות בוצעו תוך הקפדה רבה על עקרונות בטיחות מחמירים של חברת טבע, בקרת טמפרטורה קפדנית וניתר של רמות החמצן באזור העבודה באופן רציף לאורך כל זמן ביצוע העבודה. שירות הקפאת צינורות הינו שירות יעיל, מהיר ובעל יכולת לחסוך עלויות משמעותיות למפעלים ואתרים שאינם יכולים לרוקן את מערכות המים שלהם לצורך ביצוע עבודות שידרוג של צנרת המים. אנו ממליצים בחום על שירות הקפאת צינורות קריאוגנית באמצעות חנקן נוזלי של חברת גור טכנולוגיות.

סרגי ארונוב

מהנדס מפעל

טבע

מכתב זה בא לאשר כי חברת גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות בע"מ מבצעת עבורנו זה שנים רבות עבודות ניקוי כימי ומכני של מחליפי חום תוצרת חברת ,TRANEאותה אנו מייצגים באופן בלעדי בישראל.
העבודות המבוצעות עבורנו כוללות ניקוי כימי באמצעות תכשירים ייחודיים המיוצרים על ידי חברת גור טכנולוגיות, פרוק והרכבת צנרת מים, פתיחת מכסי היחידות וניקוי מכני בהברשה באמצעות ציוד ייחודי המותאם לניקוי צינורות נחושת במחליפי חום. כל עבודות הניקוי שבוצעו עבורנו על ידי גור טכנולוגיות היו ברמה מקצועיות גבוהה תוך שמירה על עקרונות בטיחות מחמירים, שימוש בתכשירים וציוד מקצועי ומתן שירות אדיב ללקוחותינו בכל רחבי הארץ. אנו ממליצים בחום על שירותיה של חברת גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות בע"מ בכל הקשור לתחומים בהם היא עוסקת.

יוסי אלקובי
מנהל מחלקת שרות
טי. איי. פתרונות

ברשותי חנות בגדים בחיפה , החנות עברה שיפוץ כללי לפני כשנתיים , הותקנה מערכת מיזוג מרכזי בחנות . למערכת המיזוג יש שני פתחי יניקה מאולצים עם מסננים שעוברים ניקיון פעם בשבוע למרות זאת תפוקת האויר של המזגן והטמפ׳ גרמו לכך שהחנות תהיה חמה. החלטתי לפתוח את פתחי היניקה , נדהמתי לראות שהסוללה היתה מכוסה לגמרי בשכבה של סיבים עם פיח ועובש , כל ניסיון של גירוד השכבה גרם לכיפוף העלים ולכן עצרתי , במזל גדול הגעתי דרך האינטרנט לאתר שלכם ורכשתי את הערכה נסעתי במיוחד למפעל הרמת השרון ובחור נחמד מאוד הסביר לי ונתן לי דגשים כיצד ליישם את החומר. התוצאות מדהימות! החומר חדר לסוללה וגרם ל״קריסה״ כלפי חוץ של השכבה העבה ולחשיפת העלים , ביצעתי עוד פעמיים עד שיצא קצף לבן . לא יאומן אבל המזגן פולט אויר בטמם׳ של 10מעלות ותפוקה מדהימה . כמובן שמהיום המזגן יראה שטיפה פעמיים בשנה !!!בהערכה רבה ואלפי תודות

טל בן ציון
נתנזון 12 חיפה

מכתב זה מאשר כי חברת גור טכנולוגיות בע"מ בצעה עבורנו פרויקט הקפאת צינורות מים במערכת הספקת מים קרים בבית הפניקס בגבעתיים. העבודה בוצע לצורך החלפת מגוף מים " תקול אשר לא ניתן היה לסגור אותו לצורך חיבור צנרת מים חדשה במסגרת פרויקט המתבצע באתר .בהקפאת צנרת במים אפשרה לנו לפרק את מגוף המים הישן ולהחליפו בחדש ללא כל הפרעה לשאר דיירי הבניין, וללא צורך בשיתוק מערכת הקירור, ריקונה ומילוייה מחדש בסיום העבודות עבודת ההקפאה בוצע באופן מקצועי תוך שימוש באביזרים מתקדמים לניתור מצב הקרח בצינור ורמת החמצן באזור העבודה. אני ממליץ בחום על שירותי הקפאת הצינורות של חברת גור טכנולוגיות.

אביהוא ישראל
מנהל אזור
מנוליד חרות אחזקות בע"מ

חברת פבוס אנרגיה פועלת שנים רבות בתחום פתרונות היברידים לחימום מים עבור אתרים מסחריים בינוניים וגדולים כדוגמת בתי מלון, מרכזי ספורט, בתי הארחה וכדומה. לחברת פבוס אנרגיה אתרים רבים ברחבי הארץ והעולם בהם מותקנות מערכות חימום מים המבוססות משאבות חום ומערכות בקרה מתקדמות. חברת גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות בע"מ מבצעת עבורנו עבודות הכוללות בין היתר תהליכי ניקוי כימי בסחרור של מחליפי חום המותקנים בליבם של משאבות החום באתרי לקוחותנו בכל רחבי הארץ. העבודות במבוצעות על ידי טכנאי גור טכנולוגיות נעשות ברמה מקצועית גבוהה והשיפור בתפקוד משאבות החום, תפוקת החימום, והחיסכון האנרגטי מורגש באופן מיידי, בסיום תהליכי הטיפול ביחידות. כחברה הפועלת בתחום פתרונות לחסכון באנרגיה ללקוחות מוסדיים גדולים בכל רחבי הארץ אנו רואים חשיבות גדולה באיכות השירות, בזמינות השירות, ורמת הבטיחות בעבודה של כל קבלני המשנה הפועלים באתרי לקוחותנו. חברת גור טכנולוגיות הציגה, וממשיכה להציג רמה גבוהה בכל התחומים הנ"ל ואנו ממליצים בחום על שירותיה.

שחר בייטנר
סמנכ"ל תפעול
פבוס אנרגיה בע"מ

אנו ממליצים המלצה חמה על חברת גור טכנולוגיות ניקוי מערכות תרמיות בע"מ. החברה מבצעת זה שנים רבות עבודות ניקוי כימי ומכני של מחליפי חום מסוג מעטפת וצינורות המותקנים ברחבי התעשייה האווירית, מנהרת הרוח. רמת הבטיחות בעבודה והמודעות האקולוגית של חברת גור טכנולוגיות תואמת את הדרישות המחמירות הקיימות בתעשייה האווירית וכוללת בין היתר פינוי של השפכים החומציים בסיום התהליכים הכימיים בצורה מסודרת לצורך השמדה ברמת חובב כנדרש על פי חוק, שימוש בציוד מכני ייחודי להברשת הצינורות לאחר התהליכים הכימים לצורך פינוי תוצרי הריאקציה הכימית וקבלת שטחי החלפת חום נקיים לחלוטין וכל זאת ללא פגיעה בצינורות החלפת החום. נמשיך לעבוד עם חברת גור טכנולוגיות שהוכיחה את יכולתה לתת מענה מהיר, יעיל ומקצועי בעת הצורך ואנו ממליצים בחום על שירותיה.

שעיה בורקוש
מנהל מחלקת אחזקה
התעשייה האווירית לישראל

דילוג לתוכן